Gizlilik

Politikası

Bu bilgilendirme, 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" 10. Maddesi gereğince ve yasal zorunluluk çerçevesinde yapılmaktadır.
Muğla Hotel - Muğla misafirleri olan sizlerden online rezervasyon işlemlerinde hakkınızda veya aile bireyleriniz hakkında aşağıda bildirildiği türde bilgiler talep etmektedir.

 • Giriş ve çıkış tarihleriniz (Gün / Ay / Yıl)
 • Kişisel bilgiler (Ad, Soyad, Yaş v.b)
 • İletişim bilgileriniz (Cep Tel, Sabit Tel, E-Posta v.b)
 • Çocuklarınızla ilgili bigiler (Ad, Soyad, Yaş v.b)
 • Konaklama ve konaklama sonrası sorularınız veya yorumlarınız.
 • Kredi Kartı bilgileriniz.

 • Muğla Hotel, ödeme işlemlerinde kart bilgilerinizi kaydetmemektedir.
 • Muğla Hotel, ödeme işlemlerinde kart şifrenizi talep etmemektedir.
 • Ödeme işlemleri 3D Secure ile yapılmaktadır.
 • Toplanan bilgiler kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.
 • Misafirlerimizle ilgili bilgiler, ancak resmi makamlarca ve resmi usulde istenirse, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince kendilerine iletilir.
 • İşletmemiz, sözkonusu bilgileri misafirlerimizin onayı dışında yada yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü şahıslarla, kurum ve kuruluşlarla paylaşmayacaktır.
 • 18 yaş altı misafirlerimiz hakkındaki bilgiler ancak yetişkinler tarafından verilir.
 • Irk, etnik köken, siyasi görüş, dini veya felsefi inançlar, sendika üyelikleri, sağlık bilgileri veya cinsel eğilimler gibi hassas bilgiler hiçbir şekilde sorgulanmayacaktır.

İnternetin yapısı gereği, bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemlerinin olmasına karşın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir.
Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zararlardan Muğla Hotel sorumlu değildir.

Web sitemiz diğer web sitelerine link verebilmektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece kendi web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerdeki kullanım için, o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksatla geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Muğla Hotel sorumlu değildir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet v.b ) dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, misafir profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin planlanmasında sadece Muğla Hotel bünyesinde kullanılmaktadır.

Kullanım

Koşulları

İçerik

Muğla Hotel ; kasten ve /veya hata, ağır ihmal içermediği sürece sunulan bilgi ve belgelerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü ve kalitesi için sorumluluk kabul etmez.
Bu web sitemizde sağlanan herhangi bir bilgi ve belgenin herhangi bir şekilde kullanılması sonucunda ortaya çıkacak herhangi bir kayıp, ek maliyet veya zarar anlamına gelir.

Telif Hakkı

Web sitesi tasarımı, resimler ve logo kullanımları ve yönlendirilen web sitelerinin bireysel katkıları telif hakkı kapsamında koruma altındadır.
Bu resimlerin veya metinlerin başka elektronik veya basılı yayınlarda çoğaltılması veya kullanılması Muğla Hotel'in onayı olmadan gerçekleşemez.

Bu Uyarının Yasal Geçerliliği

Bu yasal uyarı, sizi yönlendiren internet yayınının bir parçası olarak görülmelidir.
Şart ve koşullardan herhangi birinin, ilgili kanunlar nedeniyle geçersiz olması durumunda, geriye kalan şartlar ve koşullar bu durumdan etkilenmez.

Odalar & Fiyatlar
Detaylar...
Aktiviteler
Detaylar...
Foto Galeri
Detaylar...

Adres & Ulaşım

 • Adres : Muğla-Marmaris Karayolu 1.Km
  Cns Opet Yücelen Hast. Arkası No:10
  Muğla / Türkiye

Harita Görünümü için tıklayın...